Nejlepší zápas kariéry Lewyho ve 4 GIFech! Takhle zničil Bílý balet

Datum: 3. 7. 2015

Skvělý večer, který si polský snajpr bude pamatovat do konce svého života! Robert Lewandowski v semifinále Ligy mistrů 2012/13 před vlastními fanoušky vstřelil 4 branky a měl tak největší podíl na skvělém výsledku 4:1!

ČTĚTE: Něco pro fanoušky LEWYHO! Tady jsou jeho nejlepší okamžiky v Dortmundu

Lewy otevřel skóre už v 8. minutě hry, Ronaldo však těsně před přestávkou srovnal. Druhá půle už ale byla plně v režii současného forvarda Bayernu, který se prosadil v 50. a 55. minutě. Čtvrtý zásah pak přidal z penalty v 67. minutě.

Ve finále se už Robert neprosadil, navíc Borussia podlehla konkurenčnímu Bayernu Mnichov 1:2. Velká škoda pro BVB…

Robert Lewandowski a jeho 4 góly proti Realu!